Produkty

EAT-fit bezlepková směs na chleba

DSC_2659www.eat-fit.cz

Směs koření na těstoviny Aglio, olio,peperoncino a Spaghettata italiana

18582347_1706229426084453_3606780833164350135_n

1170x543xhanflebensmittel-von-hanf-gesundheit-hanfprotein-jpg-pagespeed-ic-6qnbpffaueKonopné produkty nejvic-trendy-napoj-kurkuma-latte_desktop_67_42Kurkuma latté
www.monstersbubbletea.cz www.ovocnak.cz
Bubble Tea – základem bubbletea je kvalitní čaj. Nápoj obsahuje praskací kuličky vyrobené z mořské řasy s ovocnou šťávou uvnitř. Všechny složky bubbletea se vyrábí z přírodních surovin. Ovocňák – 100% čerstvá ovocná šťáva bez sladidel, konzervantů, barviv, umělých přísad. Obsahuje vitamíny, antioxidanty, minerály, vlákninu.
matchateawww.matchatea.cz basilurwww.basilur.cz
Matcha tea – Matcha pochází z čajovníku, který se pěstuje speciální zastiňovací technikou. Čtyři týdny před sklizní se pole úplně zastíní. Rostlina, která je v té chvíli téměř v úplné tmě kompenzuje nedostatek světla intenzivní produkcí chlorofylu.Obsahuje velké množství antioxidantů, optimalizuje váhu, snižuje množství cholesterolu a cukru v krvi, má pozitivní vliv na paměť a soustředění. Kolekce čajů BASILUR – pochází z rozdílných čajových plantáží, které se rozdělují podle nadmořské výšky a regionu. Mezi regiony patří Uva, Dimbula, Nuwara Eliya, a další. Čajové řady Basilur netvoří pouze čistě černé čaje, nalezneme mezi nimi i čaje čistě zelené, druh Oolong, i čaje s kousky ovoce a bylinek.
Homemade lemonadewww.mygastro.cz topnaturwww.topnatur.cz
Homemade Lemonade – pro výrobu všech  sirupů se pečlivě vybírají dodavatelé veškerých surovin tak, aby uspokojily na 100%  nemalé požadavky na kvalitu.„Nejsem průmyslová, ale original homemade!“. Topnatur – produkty tzv. zdravé výživy, tedy sortiment sušených rostlinných mlék (TOPNATUR), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny.
ajurvédské kafewww.dnmcompany.cz zelená kávawww.dnmcompany.cz
Ajurvédské kafe – instantní čekanková kávovina obohacená o bylinu Ashwagandha, Brahmi, Garcinia nebo Shatawari je excelentní náhražkou kávy či nápoj pro každého. Je bezkofeinová, bezlepková, bez konzervantů, barviv a sladidel. Zelená káva – lahodný instantní bezkofeinový přírodní kávovinový nápoj, obsahující extrakt ze zelené kávy, který je určený nejen pro příznivce zdravého životního stylu. Zelená káva DNM je zdravou variantou klasické černé kofeinové kávy.
coccole teawww.mygastro.cz aroniewww.aronieprozdravi.cz
Coccole tea – zelené, ovocné i klasické čaje vyrobené z kvalitních surovin, vybrané na nejlepších čajových plantážích. V nabídce teplé i ledové čaje. Aronie – 100% čerstvá ovocná šťáva z nejrůznějších druhů ovoce a sirupy. Produkty se lisují z čerstvých plodů za studena, nikoliv ředěním koncentrátů. Aronie se pěstuje v čistém prostředí Podbeskydí.
family snackwww.familysnack.cz zerlina1www.zerlina.cz
Family snack – bezpečný snack pro nejmenší děti, vyrobeno ze surovin pro nejcitlivější děti. Ideální na cesty, nelepí se, neumaže. Kozí sýr – kozí farma v Hážovicích se zabývá výrobou kozího mléka, kozího sýru měkkého i polotvrdého, kozích jogurtů a kefírů
bezlepkové pečivowww.bezlepík.cz iswariwww.iswari.cz
Bezlepkové pečivo a další produkty – pekařské a cukrářské výrobky, směsi, těstoviny, bezlepkové suroviny Iswari – Snídaňové směsi z bezlepkových surovin obohacené o superfoods. Jednoduchá příprava, živá strava. Směsi jsou vyráběny na bázi raw pohankové krupice nebo bezlepkového naklíčeného ovsa. Jejich ingredience nebyly zpracovány při vyšší teplotě než 42°C.
robiwww.eurobi.cz expres menu1www.expresmenu.cz
ROBI je pšeničná bílkovina, která se podílem bílkovin, konzistencí, vzhledem a chutí vyrovná masu a může ho plně nahradit. Je speciálně připravená z pšeničné bílkoviny, červené řepy, vody a koření. Robi lze zpracovávat stejně jako klasické maso: dušením, vařením, pečením, smažením, grilováním. Robi lze použít i za studena: do salátů či pomazánek. Expres menu – produkty nemusíte skladovat v lednici ani mrazáku. Jednoduše je uskladněte tam, kde je stabilní teplota do +30 °C a kde zároveň nebudou na přímém slunci. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu. Jsou již tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu.
slim snackwww.bombusenergy.com grešíkwww.gresik.cz
Slim snack – rychlá a štíhlá svačinka pro každou příležitost s nižší kalorickou hodnotou. Lehce stravitelná, založená na čistě přírodních surovinách. Zasytí a dodá tělu potřebné vitamíny, minerály a vlákninu. Jde o mix pohanky, semínek a ovoce. Grešík – jednodruhové koření i směsi. Prvořadým kritériem při výběru surovin je kvalita, nikoliv cena. Výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků.
9-cokoladywww.chocolate.cz DSC_8298www.choc-o-lait.cz
Kamila chocolates – k výrobě je použita pouze čokoládu té nejvyšší kvality. Rovněž náplně bonbonů jsou vyráběny z prvotřídních ingrediencí. Je dbáno, aby si tuto zásadu vzali k srdci i dodavatelé. Choc-o-lait – dřevěná tyčka s blokem opravdové belgické čokolády na konci. Stačí rozmíchat krouživým pohybem v hrnku horkého mléka (80° C) a máte nejchutnější čokoládu, o které by se vám mohlo jen zdát. Jako jeden z mála výrobců čokolád osobně dohlíží na to, aby byly vybírané ty nejlepší kakaové boby, rostoucí v blízkosti rovníku.
patifuwww.patifu.cz DSC_8301www.nestle.cz/cz/znacky/movenpick
Patifu – vyrobena z tofu, neobsahuje maso ani zvířecí vnitřnosti. Potravina vhodná pro celiaky, diabetiky, děti. Žádná vrstva tekutého tuku při pokojové teplotě. Zmrzlina Mövenpick – Výrobky Mövenpick jsou vyráběny z nejlepších ingrediencí a zpracovávány přírodním způsobem bez umělých barviv a přísad.
serafinwww.serafinbyliny.cz lepicolwww.zdravastreva.cz
Serafin – bylinné čaje, tinktury z pupenů rostlin, směsi z pupenů rostlin, tinktury z bylin, čajové koncentráty, produkty odkyselení. LEPICOL – přípravek vyrobený z přírodních ingrediencí. Při jeho každodenním užívání  dodá vašemu tělu dostatečný příjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultury – přátelské bakterie a živiny pro růst těchto přátelských bakterií.
DSC_8361 bezlepkové
Mouky, luštěniny, obiloviny  Bezlepkové potraviny
DSC_8284 DSC_8286
Sušené plody Káva na váhu 
DSC_8350 le gracie
Dej si chipsy – zdravé mlsání s nejrůznějšími příchutěmi Le Gracie – zdravá jídla – polévky, hlavní jídla, pro děti, bezlepková, sladká
DSC_8363 DSC_8349
Keramika  Čistící a prací prostředky

 

Napsat komentář